Viečko na ostrekovače Scala

Tak na toto sme sa tešili už dávno, ešte pri predstavení prvých fotografií novej Škodovky s označením Scala. Ten deň prišiel a hurá to nahodiť.

Každý určite po tom úvode čaká čo to bude zač. Nič extra a väčšina ľudí podobné „somarinky“ nerieši. Ale pár ľudí je „iných“ a idú si sa svojim. Hľadajú, meni, dopĺňajú… a niekedy bohužiaľ patrím medzi nich.

Škoda Scala mala dostať do vienka viacero inovácii, nie všetky je možné aplikovať na naše modely (Fabia 3). Tento kúsok modrej gumy však áno. Prvý som nebol, skôr sme to namontovali do auta Martinovi.

Potrebné diely

6V0 955 485 – viečko na kvapalinu ostrekovačov

A to je pre tentokrát všetko. Nič viac, nič menej. Náradie žiadne, len ruky a zdravý sedliacky rozum. Demontoval som pôvodné viečko nádoby ostrekovačov (mimochodom, aj to som už mal raz menené, konkrétne to moje je z Audi, označenie 4M0 955 267. Výhoda bola v tom, že obsahuje pánt.)

Mal som ho rád, nemusel som sa trápiť s tým, či sa počas nalievania nezavrie. Doba však pokročila, využívame novšie modely.

Pri príležitosti montáže som hlavne kvôli fotkám musel trošku poupratovať 😀 .

Prosím, nepíšte mi, kde sa to dá kúpiť. Stačí s číslom zájsť do najbližšieho servisu Škoda, kde vám to objednajú. Postupne sa to určite objaví aj na e-shopoch, tak stačí si to odsledovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Začnite písať požadovaný hľadaný výraz a stlačte ENTER pre vyhľadávanie. Stlačením ESC hľadanie zrušíte.

Návrat hore