[montáž] Logo na prednú masku

Ďalšia vec. Už dlhšie som zvažoval, ako si auto okrášlim, prípadne ako ho premenujem. Šmolko znie síce fajn, ale skôr sa hodí pre svetlejšiu farbu. Na prechádzke so snúbenicou som zbadal na jednom VW zaujímavý nápis :) veľa netrebalo a už som hľadal, kde ho zohnať. SK/CZ stránky to mali málokde a navyše za príšernú cenu, našiel som nakoniec ako ináč na ebay.com :D .

Keď dorazil domov, problém nastal s tým, ako to upevniť. Bola na tom obojstranná páska, ale to by sa dalo len na zadné piate dvere, čo som nechcel. Libor (kamoš z fóra) kdesi niekomu písal, ako to upevňoval on a bol to určite lepší nápad, ako ten môj (skrutky, plech).

Plech som síce použil, ale len pásik široký asi 13 mm (šírka loga) a dlhý cca 25 cm, no stačilo by aj menej … Stručnú výrobu je vidno na fotkách. Pásik plechu následne strčený do sťahovacej (zmršťovacej) čiernej matnej bužírky (sprej či farba by nebola asi vhodná). Potom už len vybrať vhodné miesto a ohýbanie najprv ľavej strany do háčika, neskôr pravá strana. Tá bola komplikovanejšia. Nakoniec som to ešte poistil sekundovým lepidlom, nech sa to nezošmykne dole. Znak zatiaľ na auto nešiel a pár dní som jazdil iba s tým „držiakom“. Po umytí odmastnené a vyčistené technickým benzínom a šup aj znak na auto … Ladí k striebornej maske, znaku, a modrá farba na BlueMotion aj ku farbe auta :) .

Nie je to síce Sportline, TDI, či VRS. Ale je to moje :-*

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Začnite písať požadovaný hľadaný výraz a stlačte ENTER pre vyhľadávanie. Stlačením ESC hľadanie zrušíte.

Návrat hore