Bazár, predaj dielov

Neviem či ste si všimli, no pri niektorých dorábkach a prerábkach sa mi zvyšujú nejaké diely, či už nahradené inými…alebo už nepoužívanými z iných dôvodov.

Občas objednám tovaru viac ako by bolo zdravé, či si ho niekto nevyzdvihne. Áno, aj to sa stáva… Preto, ak máte o niečo záujem, stačí sa ozvať.


Ako na to?

Pri “inzerátoch” je tlačidlo MÁM ZÁUJEM. Stači na neho kliknúť, zadať email. O zvyšok sa postará predávajúci (vo väčšine prípadov ja).

Ak ide o môj inzerát, veci sa nachádzajú v okolí Prešova, vieme sa stretnúť aj priamo v Prešove. Nie je problém odoslať po dohode aj na dobierku, či ako list/balík s platbou vopred.


Aktuálna ponuka

F3 - USB modul lakťová opierka

Tak kto ma zaujem o USB modul do laktovej opierky? Bezna cena modul+kryt 67€, momentalne v znizenej cene 45€! Ostava zohnat bocnice, konektor a kabliky. Zapojenie nie je problem u mna. Momentalne iba 1ks!

Čísla dielov – 5Q0 035 726 L (modul), 5JA 863 618 (panel pre uchytenie USB modulu).

Bočnice lakťovej opierky

Predám bočnice lakťovej opierky, čo mi ostali po výmene za úchytové pri dorábaní USB do opierky. Nepoškodené, cena za obe.

Čerpadlo ostrekovačov

Funkčné čerpadlo ostrekovačov predného a zadného skla, pôvodom z Fabia III, vhodné i pre iné modely.

Šablóna pre nalepenie prahových líšt Fabia II

Darujem nepoškodené šablóny pre nalepenie prahových líšt Fabia II Combi. Nemám už pre to využitie, škoda vyhadzovať. Možno niekto využije.

Šablóny pre lepenie ochrany nakladacej hrany Fabia II Combi

Darujem nepoškodené šablóny pre nalepenie ochrannej lišty zadného nárazníka Fabia II Combi. Nemám už pre to využitie, škoda vyhadzovať. Možno niekto využije.

Riadiaca jednotka BCM Fabia II

Ponúkam na predaj centrálnu riadiacu jednotku (BCM) auta Škoda Fabia II po facelifte (2011 a novšie), označenie jednotky 6R7 937 086 P (6R7937086P). Jednotka je funkčná, vyberaná z môjho bývalého auta.

Dôvod predaja: zmena za vyššiu variantu.

Komfortná jednotka Fabia 1

Ponúkam na predaj elektroniku do auta Škoda Fábia, 6Q2 937 049C (6Q2937049C). Jednotka je funkčná, vyberaná z môjho auta.

Dôvod predaja: menil som v predošlom aute pre rozšírenie kódovania a PP. Auto predané, jednotka mi ostala.

Jednotka DRL svetiel

Jednotka pre ovládanie aftermarket DRL svetiel. Svetlá využité pre iné účely, jednotka ostala. Vrátane skrutiek a náčrtu zapojenia.

Jednotka rádia Swing Fabia III

Predám jednotku rádia Swing, bez displeja, Fabia III. Demontované z auta, funkčná, bez poškodenia, za pôvod ručím, bez Bluetooth jednotky. Bez displeja, ten je prasknutý.

Číslo dielu: 6V0 036 867 C
Dôvod: výmena za rádio s Bluetooth

 

 

Vnútorné A-stĺpiky

Vnútorné A-stĺpiky, demontované z auta. Ľavý (vodičova strana) poškodený dierkou po svetelnom senzore. Kto chce, nech si ich skúsi opraviť alebo nastriekať. Darujem oba, prípadne vymením za 5 € (môže byť aj v minciach).

 

Ak chcete dokončiť rezerváciu, zadajte svoju e-mailovú adresu

Správa predávajúcemu

Zatvoriť

Začnite písať požadovaný hľadaný výraz a stlačte ENTER pre vyhľadávanie. Stlačením ESC hľadanie zrušíte.

Návrat hore